ADEON se stal distributorem BIM produktů od AGACAD

V Adeonu rozšiřujeme svoji nabídku produktů a služeb pro všechny, které zajímá problematika BIM. V této souvislosti jsme v Adeonu navázali spolupráci se společností AGACAD z Vilniusu, předním producentem BIM a Revit nadstavbových aplikací pro stavebnictví. Uzavřené partnerství nyní vyústilo v udělení statutu pro ADEON coby výhradního distributora software AGACAD. Programy od společnosti AGACAD nyní využívá více než 130 000 uživatelů ve 130 zemích po celém světě. AGACAD je jedním z prvních AEC industry partnerů společnosti Autodesk.

AGACAD-Adeon

„Toto nové partnerství dále posiluje schopnost společnosti AGACAD zajistit vynikající služby a podporu pro zákazníky ve střední Evropě,“ říká generální ředitel společnosti AGACAD Donatas Aksomitas. „Společnost Adeon CZ je Gold partnerem společnosti Autodesk a má přes 20 let zkušeností na trhu. Technici Adeonu perfektně znají Revit a potřeby BIM profesionálů, „dodává.

Nabídka BIM programů je určena především uživatelům programu Revit, když výrazně rozšiřuje možnosti a efektivitu využití Revitu. Široké portfolio BIM programů zahrnuje mj. řešení pro:

  • Železobetonové konstrukce
  • Dřevěné konstrukce
  • T4R, free doplňky pro efektivní práci v Revitu
  • Smart Browser pro správu BIM rodin Revitu

Efektivním řešením práce s BIM obsahem knihoven Revit je sada programů Smart Browser, které dodává ADEON již v české verzi. Toto modulární a škálovatelné řešení vyhoví potřebám širokého spektra uživatelů, od nejmenších po největší společnosti. Modulární řešení vychází vstříc jednotlivým rolím v projekčním procesu, od BIM manažera přes vedoucího projektu až k projektantovi a příp. i samostatně pracujícímu uživateli programu Revit.

„Jsme nadšeni, že můžeme našim zákazníkům nabídnout velkou hodnotu programů společnosti AGACAD, a pomoct jim tak ušetřit čas, peníze a dosáhnout nových úrovní kvality a zpravidla usnadnění jejich práce.“ říká RNDr. Václav Škarka, jednatel společnosti Adeon CZ s.r.o.

Co to znamená pro Vás, české zákazníky?

Nejen, že vám jsme schopni nyní nabídnout českou lokalizovanou obchodní i technickou podporu, u vybraných aplikací jsme se taky intenzivně vrhli do překladů. Například takový Smart Browser již nyní můžete mít zcela lokalizován v Českém jazyce. Další doplňky budou následovat. O všem vás budeme informovat zde, na našem Revit 3D blogu. Aplikaci Smart Browser již nyní najdete na našem eshopu a další budou brzy následovat.

 

Záznam z konference o aplikaci Smart Browser:

 

Technický CAD konzultant programů Autodesk ve společnosti Adeon CZ se zaměřením na správu dat. Zaměřuji se především na PDM aplikace Autodesk Vault a BIM 360 platformu. Potkat se můžeme v Ostravské kanceláři Adeonu.