Jak na Díly TZB výroby s naším ebookem

Připravili jsme další z řady elektronických materiálů – knihu (ebook) pro zvládnutí části vzduchotechniky v Revitu, konkrétně Díly TZV výroby. Tato elektronická kniha je určena pro specialisty technických zařízení budov, kteří pracují (nebo chtějí pracovat) s aplikací Autodesk Revit.

Revit ebook kniha díly TZB vzduchotechnika

Více informací o knize

Vzduchotechnika v Revitu – Díly TZV výroby

Tato výuková kniha (ebook) byla vytvořena pro začínající uživatele aplikace Revit (MEP), aby snadněji porozuměli prostředí TZB specializací a jejich základních funkcí. Je určena pro začínající a mírně pokročilé uživatele specialisty technických zařízení budov se zaměřením na využití Dílů TZB výroby. Kniha se nezabývá profesními zásadami návrhu vzduchotechniky, ale snaží se o rozvoj vašich znalostí uplatnění Revitu při návrzích vzduchotechnických potrubních tras. V průvodci jsou na konkrétních případech předvedeny hlavní funkce Revitu a dílů TZB výroby, které lze používat při navrhování projektu, zejména pak v rámci procesu zpracování informačního modelu budovy (BIM).

Ke knize dostanete Revit dataset s příkladovým modelem, VZT šablonu a účast na školení, kde si všechny nástroje a postupy ještě proberete s naším Revit specialistou.