Již řadu let vám pomáháme zvládnout Revití začátky. Ať už stovkami článků zde na blogu, anebo díky našich školení a konzultací. A aby vše začátky s Revitem pro vás byly ještě jednodušší, tak jsme v uplynulých týdnech připravili hned dvě elektronické knihy, tzv. ebooky.

Obě dvě elektronické knihy jsou určeny pro začátečníky. První pro ty, kteří Revit ještě neviděli nebo se jej teprve postupně učí. Ať už na škole nebo v práci. Druhá knížka je určena pro mírně pokročilé uživatele Revitu, kteří si však chtějí zautomatizovat svou činnost díky modulu Dynamo.

 

Kniha-BIM-Revit

Elektronická kniha pro všechny začátečníky v Revitu

Elektronická kniha (ebook) pro naprosté začátečníky s Revitem. Vhodná jak pro uživatele Revit LT, tak i velkého Revitu. Na praktickém příkladu se naučíte vše od naprostých základů modelování až po tvorbu výkresové dokumentace.

Více informací o knize Revit

 


 

Dynamo-a-vizualni-programovani-pro-Revit

Dynamo a vizuální programování v Revitu

Elektronická kniha, určená pro mírně pokročilé uživatele Revit. Díky ní se naučíte automatizovat řadu úkonů, které jako Revit uživatel můžete nechat na programu a svůj drahocenný čas věnovat raději důležitějším činnostem, které zautomatizovat nejdou. Ke knize obdržíte rozsáhlý dataset o téměř 60 hotových dynamo kódech a také školení od autora knihy.

Více informací o knize Dynamo

Technický CAD konzultant programů Autodesk ve společnosti Adeon CZ se zaměřením na správu dat. Zaměřuji se především na PDM aplikace Autodesk Vault a BIM 360 platformu. Potkat se můžeme v Ostravské kanceláři Adeonu.