Nový vizualizační engine v Autodesk Rendering

Autodesk před nedávnou dobou aktualizoval a vylepšil svůj renderovací engine. Autodesk Rendering je cloudová služba, která vám umožňuje vytvářet vysoce kvalitní fotorealistické snímky, panorámata, studium slunečních paprsků a simulace osvětlení. Díky této nové verzi je cloudová vizualizace Revit modelů nejen podstatně rychlejší, ale také vytváří vizualizace, která vypadají realističtěji a budou více konzistentní s vašimi lokálními náhledy. Co vše je tedy nového?

Nové uživatelské webové rozhraní

Autodesk cloud render zobrazení

Zlepšení kvality

Množství aktualizací vizualizačního enginu pomáhá poskytovat kvalitnější rendery Revit modelů s věrnějšími vlastnostmi v reálném životě, díky nimž bude vizualizace ještě příznivější.

Autodesk cloud render kvalita

Problém ztmavnutí rohu v předchozím vykreslování byl vyřešen.

Autodesk render osvětlení

Mírné skvrny způsobené osvětlením prostoru v blízkosti jiných povrchů byly vyřešeny.

Autodesk cloud render ukazka

Dříve nastavení vody neobsahovalo jednotky, a proto byly vodní materiály vykresleny s nerealistickou výškou vln. S novou aktualizací můžete snadno upravit materiál a vytvořit tak výšku vlny, která vypadá realističtěji.

Autodesk render vyska hladiny

Můžete vykreslovat vyzařující obrázky, například počítačové monitory, tak, aby se objevily fyzicky přesné a realističtější pomocí nového fyzikálního neprůsvitného materiálu v aplikaci Revit.

Autodesk cloud render obrazovka

Nový widget pro následné zpracování přidává několik užitečných nástrojů pro úpravu expozice.

Autodesk render nastavení

Nový Bloom efekt, aby vaše vykreslení vypadalo ještě realističtější. A to simulováním nízkofrekvenčního světla unikajícího mezi pixely, což je společný efekt v kamerách a lidském oku.

Autodesk render bloom efekt

Technický CAD konzultant programů Autodesk ve společnosti Adeon CZ se zaměřením na správu dat. Zaměřuji se především na PDM aplikace Autodesk Vault a BIM 360 platformu. Potkat se můžeme v Ostravské kanceláři Adeonu.