O nás

Portál Revit 3D blog provozuje společnost Adeon CZ, přední český dodavatel CAD a BIM služeb a aplikací společnosti Autodesk na českém a slovenském trhu.

Portál je věnován především aplikaci Autodesk Revit, ale i dalším návazným BIM programům pro komunikaci v projektovém týmu (BIM 360), řešení koordinace a kolizí (Navisworks), tvorbu vizualizací (3ds Max, Enscape), práci s mračny bodů (ReCAP) a dalšími.

Revit3Dblog slouží uživatelům těchto Autodesk aplikací, ale také i studentům a obecně dalším zájemcům o projektování pozemních staveb a komplexní uplatnění metodiky a moderní technologie BIM.

Redakce portálu

Jako hlavní kontaktní email do redakce prosím používejte: ostrava@adeon.cz

Jiri Drahotusky Matej Skarka Karolína Bilová Jaroslav Pancocha
Jiří Drahotuský Matěj Škarka Karolína Bilová Jaroslav Pančocha

Adeon CZ

Společnost Adeon CZ je přes 20 let předním dodavatelem aplikací společnosti Autodesk se zaměřením na pozemní stavby, liniové stavby, ale také i výroby, konstruktérské činnosti a komplexních řešení. Své aktivity provozujeme po celé České a Slovenské republice celkem z 5 poboček.

Služby

BIM Implementace

V oblasti stavebnictví jsme pro vás schopni dodat potřebné softwarové CAD/BIM vybavení, ale také veškeré návazné služby. Naši certifikovaní specialisté s praxí z oboru jsou schopni vyškolit celý vás projekční tým tak aby jste bez problému zvládli přejít na řešení Autodesk Revit. Naučíme vás využívat veškeré potřebné nástroje se všemi potřebnými oblastmi od architektury, stavební projekci, statiky, zdravotní technikou, vzduchotechnikou, topením, chlazením a elektřinou.

Školení

Jsme přes 20 let Autodesk Gold partnerem v oblasti aplikací pro stavebních řešení. Máme tedy několik certifikovaných techniků s dlouholetými zkušenostmi z praxe. V každé naší pobočce máme zařízenou profesionální školící učebnu s veškerými potřebnými aplikacemi. Můžete tak u nás absolvovat nejen Autodesk Revit školení s různým zaměřením a po jejím absolvování obdržet certifikát. Pomoci vám také umíme s dotačními školením různých CAD/BIM aplikací.

Konzultace

Pomoct vám také umíme s dílčími činnostmi a tím pro vás vyřešit problémy s kapacitou. Například s tvorbou BIM objektů, koordinací modelu, kontrolou modelu, proškolení nových členů, vizualizací modelu a spoustu dalších návazných činností.

BEP

Pomůžeme vám vytvořit, nastavit  a především pochopit tento klíčový dokument BIM Execution Plant (BEP). Ten je nedílnou součástí každého úspěšného projektu. Je potřeba v něm specifikovat konkrétní pravidla a cíle projektu. A to jasně a srozumitelně, aby klient pochopil co za svou investici obdrží a ve stejný moment dodavatel řešení porozuměl co přesně se od něj v projektu očekává.

Vývoj aplikací

Náš tým programátorů je schopen na míru vytvořit konkrétní propojení mezi CAD aplikací a dalšími (například informačními) systémy. Jsme schopni také doprogramovat další různá vylepšení a úpravy pro aplikaci Revit, AutoCAD, ale i do dalších programů.