Adeon CZ - Autodesk Gold Partner

Revit – školení a kurzy

Seznam organizovaných kurzů, školení a akcí pro širokou veřejnost. Naučte se aplikaci Revit od začátku po pokročilé projektování, zcela naplno, naučíme vás práci s programem od základů až po pokročilé funkce modelování, práci s modely pro 3D tisk, obrábění a spoustu dalšího.

Domů Revit - školení a kurzy

Výhody školení

Pravidelně pořádáme a zajišťujeme odborná školení BIM aplikace Autodesk Revit od Autodeskem certifikovaných specialistů s dlouholetou zkušeností z praxe. Naše portfolio školení obsahuje celou řadu kurzů pro uživatele všech kategorií a znalostních úrovní. Od naprostých nováčků, kteří ještě nemají žádnou zkušenost s projekčními aplikacemi a teprve se připravují na svou cestu 3D BIM modelování. Až po školení na míru pro znalé odborníky v aplikacích Revit a Revit LT.

  • probíhá v našich zařízených školících centrech
  • školení vede Autodeskem certifikovaný specialista na Revit
  • každý absolvent kurzu obdrží platný certifikát
  • členové ČKAIT mohou získat za absolvovaná školení body v projektu celoživotního vzdělávání
  • máme akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT)
  • pomoc pro získání dotace na školení

Máte dotazy?


+420 558 273 502

eshop@adeon.cz

Pomoci vám umíme v rámci konzultačních činností a vyřešit vám tak problémy na konkrétním probíhajícím projekčním projektu. Například s tvorbou BIM objektů, koordinací modelu, kontrolou modelu, proškolení nových členů, vizualizací modelu a spoustu dalších návazných činností.

Materiály ke každému školení

Certifikát o absolvování školení

Konzultace i po školení

Termíny školení

Leden

Únor

Kdo vás bude školit

Školení Revitu v Adeonu provádí Autodeskem certifikovaní techničtí specialisté s dlouholetými zkušenostmi z řady praktických implementací Revitu, AutoCADU, BIM procesů a dalších CAD aplikací. Všichni jsou pravidelně certifikování a přezkušování ve svých znalostech a školících dovednostech.

Jiří Drahotuský
Technický CAD konzultant programů Autodesk se zaměřením na stavebnictví ve společnosti Adeon CZ. Zaměřuji se především na Autodesk Revit, Navisworks, AutoCAD a také na BIM implementace a konzultace. Potkat se můžeme v ostravské kanceláři Adeonu.
Karolína Bilová
Mým hlavním zaměřením je především implementace aplikace Revit do architektonických a projekčních kanceláří, BIM standardizace šablon, rodin, procesů a obecné BIM implementační konzultace. Potkat se můžeme v ostravské kanceláři Adeonu.
Michal Kocourek
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Mým hlavním zaměřením je především pomáhání klientům s implementací aplikace AutoCAD Plant 3D a také Revit a Advance Steel. Potkat se můžeme v pardubické kanceláři Adeonu.
Jaroslav Pančocha
Technický CAD konzultant programů Autodesk se zaměřením na stavebnictví ve společnosti Adeon CZ. Zaměřuji se především na Autodesk Revit, Robot, FormIt a také Lumion. Potkat se můžeme ve zlínské kanceláři Adeonu.

Autodesk Školící centra – Adeon CZ s.r.o.

Školení probíhá v našich školících centrech na našich pobočkách v Brně, Ostravě, Pardubicích, Praze a Zlíně. Na těchto našich pobočkách máme zařízeny profesionální školící učebny s veškerými potřebnými aplikacemi a licencemi. Školení běžně probíhají vždy na nejnovějších verzích Autodesk Revit. Každý účastník školení má tedy k dispozici samostatné zařízené pracoviště.

V případě domluvy jsme schopni zajistit sadu školících notebooků s potřebnými Autodesk licencemi a zařídit odborné školení i na jiném místě než v našich školících centrech. Některá školení probíhají taky vzdáleně "online".

Online

Ostrava

Pardubice

Praha

Zlín

Brno

Co o školení říkají absolventi?

Naším školením prošlo již stovky absolventů, které jsme naučili vše potřebné od základů Revitu až po spolupráci, koordinaci, profese TZB a BIM managerské dovednosti. Naši školitelé jsou odborníci se zkušenostmi praxe a platným certifikátem školitele od společnosti Autodesk. Rádi naučíme pracovat s Revitem i vás.

99%
Hodnocení absolventů

Děkuji za skvělé online školení, odbornost pana Drahotuského je co se týká Revitu a Dynama snad nevyčerpatelná. Ocenil bych možná více reálných kódů pro používání při projektování, ale rozhodně to stálo za to. Dynamo je skvělý nástroj. Díky za důkaz, že online školení má smysl a jeho největším problémem je zařídit si dostatek času a hlavně se pekelně soustředit. Díky

Ondřej Pešek

Prodin a.s.

Školení naprosto splnilo má očekávání. Rozsah byl na 1 den opravdu vyčerpávající.

Jan Kohout

JK Technology s.r.o.

Vyborne skolenie, dakujeme.

Peter Marcinko

Archima s.r.o.

Měl jsem strach z online školení, ale naopak po jeho ukončení jsem přesvědčen, že příště již budu online školení preferovat….

Libor Mitrenga

Moravská stavební a inženýrská společnost Zlín, s.r.o.

Ďakujeme moc za školenie. Vďaka nemu sa v našom týme zmenila silná averzia voči programu na mierny až stredne silný záujem. Pán Drahotuský veci rozumie, získali sme vďaka mnohým podnetom presah do ostatných programov autodesku. Príjemné.

Vlado Hrivňák

No-A Architekti

Musím na tomto místě poznamenat, že již dlouho jsem nezažil tak přínosné a dobře vedené školení. Obzvláště je třeba ocenit lektora – v podstatě okamžitě dokáže reagovat na podněty a vhodně poradit – a to i když podměty jsou líčeny abych tak řekl – velmi laicky. Jen ty nejlepší reference. Děkuji.

Jan Zálešák

ENVIspot a.s.

Děkuji za vynikající školení. Škoda že nejsou takoví lidé u Autodesku při vývoji.

Marko Szabo

CADPROJEKT

Školení předčilo mé očekávání. Ochota, nadšení a snaha vše vysvětlit i začátečníkovi, byla od lektora opravdu dechberoucí. Zatím nesmysluplnější školení, které jsem absolvoval. Určitě není poslední s p.Drahotuským. Ještě jednou děkuji.

Marek Císař

Ocenil bych podklady předem abych si do nich mohl zapisovat poznámky. Jinak vše perfektní. Díky za školení.

Matouš Cahák

Hlaváček-architekti s.r.o.

Nemám nejmenších připomínek. Úkolem školení bylo naučit úplné začátečníky ovládat a pracovat s Revitem a to se povedlo. Pí. Bilová, byla ochotná, trpělivá a uměla poradit i vysvětlit. Maximální spokojenost.

Ing. Eva Wernerová, Ph.D.

VŠB Ostrava

Dobrý individuální přístup lektora - doufám , že paní architektu ještě uvidíme.

Ing.arch. Jan Snášel

LIVINGSTAV s.r.o.

Nemám připomínky ani náměty. Školení bylo velmi cenné, pan Drahotuský výborně vše vysvětloval.

Eva Ludvíková

IGEA s.r.o.
X