Revit – školení a kurzy

Autodesk Gold training centerPravidelně pořádáme a zajišťujeme odborná školení BIM aplikace Autodesk Revit od Autodeskem certifikovaných specialistů s dlouholetou zkušeností z praxe. Naše portfolio školení obsahuje celou řadu kurzů pro uživatele všech kategorií a znalostních úrovní. Od naprostých nováčků, kteří ještě nemají žádnou zkušenost s projekčními aplikacemi a teprve se připravují na svou cestu 3D BIM modelování. Až po školení na míru pro znalé odborníky v aplikacích Revit a Revit LT.

 • Autodesk Revit certifikace ADeonprobíhá v našich zařízených školících centrech
 • školení vede Autodeskem certifikovaný specialista na Revit
 • každý absolvent kurzu obdrží platný certifikát
 • členové ČKAIT mohou získat za absolvovaná školení body v projektu celoživotního vzdělávání
 • máme akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT)
 • pomoc pro získání dotace na školení

Pomoci vám umíme v rámci konzultačních činností a vyřešit vám tak problémy na konkrétním probíhajícím projekčním projektu. Například s tvorbou BIM objektů, koordinací modelu, kontrolou modelu, proškolení nových členů, vizualizací modelu a spoustu dalších návazných činností.

 

Druhy Revit školení

Revit základní školení pro projektanty

Revit zakladní školeníŠkolení je určeno pro uživatele s minimálními nebo jen základními znalostmi projektování v aplikaci Autodesk Revit. architekturu a stavební projektování s uplatněním technologie BIM.

Osnova školení:

 1. Seznámení s programem a prostředím
 2. Vytvoření projektu
 3. Tvorba stěn
 4. Vytvoření terénu
 5. Přidání vnějších stěn
 6. Přidání střechy
 7. Přidání podlah
 8. Přidání vnitřních stěn
 9. Přidání dveří
 10. Přidání oken
 11. Přidání obvodového pláště
 12. Připojení stěn ke střeše
 13. Úprava krytého vstupu
 14. Přidání šikmé podlahy
 15. Přidání schodiště a zábradlí
 16. Úprava střechy
 17. Dokumentace projektu
 18. Vytvoření studie oslunění
 19. Vytvoření výkresu
 20. Klávesové zkratky

Revit školení pro statiky

Toto školení je určeno pro konstrukce staveb, jejich analýzu a propojení na programy pro statické a dynamické výpočty konstrukce budov. Opět si zde při práci ukážeme využívání technologie BIM.

Revit školení pro TZB

Školení je určeno pro stavební navrhování a koordinaci TZB, tj. potrubí, vzduchotechniky a elektrotechniky s uplatněním technologie BIM v části Revitu nazvaném MEP.

Standardizace a tvorba rodin v Revitu

Jednou z hlavních částí projektantské činnosti v Revitu je míst v pořádku a správně nastavené šablony a umět průběžně vytvořit vlastní katalog standardizovaných rodin. Jednak vám při školení nebo při zakoupení licencí od nás poskytneme celou sadu námi vytvořených standardizovaných šablon, ale v průběhu tohoto školení vás naučíme jak si můžete doupravit vlastní a jak spravovat své rodiny.

Školení a BIM konzultace na míru

Potřeby každé firmy jsou odlišné. Proto jsme schopni vám pomoci s implementací CAD/BIM aplikací ale i s průběžnými technickými problémy a otázkami. Připravíme pro vaše kolegy školení na míru od našich Autodeskem certifikovaných školitelů. Všichni prověřeni praxí na spoustě projektech.

 

Autodesk Školící centra – Adeon CZ s.r.o.

Školení probíhá v našich školících centrech na našich pobočkách v Brně, Ostravě, Pardubicích, Praze a Zlíně. Na těchto našich pobočkách máme zařízeny profesionální školící učebny s veškerými potřebnými aplikacemi a licencemi. Školení běžně probíhají vždy na nejnovějších verzích Autodesk Revit. Každý účastník školení má tedy k dispozici samostatné zařízené pracoviště.

V případě domluvy jsme schopni zajistit sadu školících notebooků s potřebnými Autodesk licencemi a zařídit odborné školení i na jiném místě než v našich školících centrech.

Volné termíny školení

Konkrétní termíny většiny školení probíhá na individuální bázi dle zájmu uživatelů. V případě zájmu o školení nás prosím kontaktujte a společně vymyslíme nejvhodnější datum pro absolvování školení.