TOP 10 nejčtenějších Revit článků roku 2018

  Konec roku 2018 je již vyloženě za rohem a tak se pojďme společně podívat, jaké články vás nejvíce v tomto roce zaujaly na tomto blogu. Jak je vidět v seznamu níže, jasným vítězem je článek o knihovně rodin a ČSN šabloně, který vydal letos Autodeskclub. Je vidět jasný vzrůstající zájem na tuto tématiku a proto pro vás připravujeme další články. Na pomyslném druhém místě pak jsou novinky k Revitu 2019. A na třetím místě poměrně překvapivě článek o sklonu a stupních v rodinách Revitu.

  Dále ještě stojí za zmínění hned 2 články na téma Import katastrálních map a to jak 2D podklad tak i vložení 3D terénu. Jistě všem uživatelům Revitu se hodí článek s tipy pro zlepšení výkonu Revit projektů. Rychlý vzestup pak provedly články z podzimu na téma Revit a virtuální realita – které se v Adeonu velmi usilovně věnujeme a můžete očekávat další články. A dále Dynamo a vizuální programování – o Dynamu v Revitu již několikátý článek v řadě, tentokrát s konkrétními kódy na stáhnutí. A na desátém místě pak je záznam z konference BIM Open 2018 a prezentace o používání BIM 360 v HUTNÍM PROJEKTU Frýdek-Místek.

  TOP 10 článků

  1. Autodesk Revit – Knihovna rodin a šablona dle ČSN
  2. Revit 2019 – novinky
  3. Autodesk Revit – Sklony, stupně a procenta
  4. Autodesk Revit – Vložení 3D terénu z katastrálních map
  5. Autodesk Revit – Plocha vyplněné oblasti v tabulce
  6. Autodesk Revit – Tipy pro zlepšení výkonu
  7. Autodesk Revit – Import katastrálních map
  8. Revit a virtuální realita
  9. Dynamo a vizuální programování pro Revit
  10. Začátky s BIM 360 v HUTNÍM PROJEKTU Frýdek-Místek

   

  Za celý tým Adeonu vám všem děkuji za přízeň a za spoustu zajímavých setkání a spolupráci v roce 2018. Přeji vám vše dobré do nového roku a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

  Technický CAD konzultant programů Autodesk ve společnosti Adeon CZ se zaměřením na správu dat. Zaměřuji se především na PDM aplikace Autodesk Vault a BIM 360 platformu. Potkat se můžeme v Ostravské kanceláři Adeonu.