Twinmotion nyní zdarma součástí Revitu

S nedávnou důležitou aktualizací Revit 2023.1 přišla důležitá novinka pro ty z vás, kteří se zabývají vizualizací a virtuální realitou… nyní je Twinmotion pro Revit oficiálně součástí předplatného Revitu. Zdarma.

Tato nová integrace, oznámená v rámci nové strategické spolupráce se společností Autodesk již v září, je prvním krokem k lepšímu propojení pracovních postupů, které odstraňují technické překážky a otevírají tvůrčí cesty.

Díky Twinmotion pro Revit mohou uživatelé Revitu snadno oživit své návrhy a vytvářet vysoce kvalitní vizualizace v rychlém a interaktivním tvůrčím procesu. Možné je vše od fotorealistických snímků a animací až po přesvědčivé pohlcující VR.

Pomocí nástrojů v reálném čase můžete za stejnou dobu prozkoumat více možností, lépe zapojit zúčastněné strany zkoumáním návrhů a jejich průběžným vylepšováním a vytvářet zážitky, které lidi zavedou do budoucnosti, do níž investují.

Chcete-li začít používat Twinmotion pro Revit, musíte si nejprve stáhnout aplikaci Twinmotion. Přejděte na stránku produktů a služeb Autodesk a přihlaste se. Vyhledejte dlaždici s označením Twinmotion for Revit. Klepněte na tuto dlaždici Access a dostanete se na stránku, kde si můžete stáhnout instalační program softwaru. Postupujte podle pokynů a můžete začít pracovat.

Na navigačním panelu se zobrazí nová ikona Twinmotion. Najeďte na ni a klikněte na možnost Otevřít v aplikaci Twinmotion. Tím se spustí aplikace Twinmotion pro Revit a umožní vám vytvořit přímé propojení mezi oběma aplikacemi, abyste mohli model exportovat několika kliknutími. Budete mít také možnost otevřít a aktualizovat stávající projekt.

Twinmotion pro Revit 2023

A je to! Ještě dnes můžete začít vytvářet úžasné zážitky v reálném čase na základě vlastních architektonických modelů.