Využijte home office k efektivnímu vzdělávání

  Aktuální situace ve světě se nevyhnula nikomu. Osobně se teď potkávat nemůžeme a zdá se, že se to ještě chvíli nezmění. Naštěstí práce vzdáleně pro nás není v Adeonu žádnou novinkou. Jsme tedy zde stále pro vás.

  A jelikož je nyní ideální příležitost se naučit to co člověk rád odkládá, jelikož nemá čas, tak jsme pro vás připravili všechna naše veřejná školení v online formě. Pokud chcete ušetřit čas, peníze a zároveň se pohodlně vzdělávat, objednejte si naše školení v online podobě.

  Témata, termíny a hodnocení již vyškolených online uživatelů najdete na stránce online školení.

  Přečtěte si více o online školení

  Vypsali jsme již několik témat a termínů a další postupně přidáváme. Zajímá vás konkrétní téma? Napište nám.

  Výhody online školení

  Lektor se může věnovat prezentaci i studujícím stejně jako při školení v učebně a dle potřeby má možnost se připojit ke komukoliv z nich a pomoci mu s řešením na jeho PC.

  • Nemusíte nikam cestovat.
  • Dostanete veškeré materiály ke školení stejně jako na veřejném školení, ale v digitální podobě.
  • Stejně jako u veřejného školení je možná interakce se školitelem během školení.
  • Stačí vám počítač a připojení k internetu
  • Naplánovaná školení
  • Připravili jsme pro vás na následující měsíc řadu témat napříč CAD produkty. A další termíny a témata budeme postupně přidávat.
  V Adeon CZ jsme tým profesionálů s více než 20 letou tradicí. Poskytujeme komplexní služby BIM implementací. Od prodeje CAD aplikací, přes školení, konzultace, nastavení standardů a komunikačního procesu, až po vytvoření BEP a BIM pilotní projekt.